Budowa budynków usługowych oraz handlowych

Budowa budynków usługowych oraz handlowych to dla nas pasja i prawdziwa przyjemność. Nasza firma uwielbia uczestniczyć w projektowaniu i budowie budynków zamieniających się później w piękne biurowce, które godnie mogą służyć ludziom i zatrudniającym ich firmom.

Wznoszone od podstaw budynki są realizowane w stałym kontakcie z inwestorem i dokładnie według wyznaczonych przez niego oczekiwań. Dzięki temu inwestor może mieć poczucie komfortu i może być w pełni zadowolony z tego, że budynek będzie nowoczesny, funkcjonalny oraz będzie wyglądał estetycznie pod każdym względem.

Zajmujemy się budową różnorodnych obiektów usługowych lub handlowych. Dla mniej wymagających klientów projektujemy i budujemy budynki parterowe, które mogą być użytkowane jako sklep lub biuro. Możemy dla Państwa zbudować również np. pawilony, które następnie można wynajmować i zarabiać na najemcach znajdujących się w tych pawilonach lokali. W naszym portfolio znajdują się również pensjonaty, które są naszą perełką. Zależy nam, aby każdy odwiedzający je turysta poczuł się świetnie w wybudowanym przez nas budynku. Chcemy, aby samo wejście do obiektu turystycznego zapierało dech w piersiach odwiedzającego. Ostatnią naszą usługą budowlaną w kategorii obiektów usługowych i handlowych są wolnostojące piętrowe budynki biurowe, których budowa trwa zwykle nieco dłużej niż ma to miejsce w przypadku budowy klasycznego parterowego budynku. Budując biurowiec tego typu zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonania, starając się godzić potrzebę zmieszczenia się w terminie z kwestiami solidności i dokładności wykonania.

Oprócz budowy różnego rodzaju budynków przeznaczonych na cele usługowe, handlowe lub biurowe zapewniamy szereg dodatkowych usług powiązanych. Współpracujemy z firmą Bramy Warszawa, która zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem bram i ogrodzeń w realizowanych przez nas inwestycjach, zgodnie z warunkami brzegowymi określanymi przez klienta. Mamy również nawiązane kontakty z wieloma firmami specjalizującymi się w nowoczesnej aranżacji wnętrz biurowych i handlowych, dzięki czemu możemy oddać Państwu wnętrza wykończone w praktycznie dowolnej stylistyce. Dobór wykonawcy wnętrz odbywa się elastycznie i jest determinowany oczekiwaniami klienta.

Jako wieloletnia firma z doświadczeniem pomagamy naszym klientom również przy dostosowywaniu budynków pod względem ergonomii. Doradzamy m.in. w kwestiach takich jak to, gdzie ustawić okna w budynku, tak aby podczas dnia światło optymalnie oświetlało znajdujące się w budynku pomieszczenia. Dobre rozplanowanie kwestii oświetlenia pomieszczeń światłem słonecznych pomoże Państwu zaoszczędzić realne pieniądze na ogrzewaniu budynku w późniejszym czasie, ponieważ przez długi okres roku biurowiec będzie aktywniej korzystał z energii słonecznej przy ogrzewaniu znajdujących się w nim pomieszczeń.

Zawsze też wybieramy dla klienta odpowiednie elementy najwyższej jakości, tak aby użytkowany budynek przez wiele lat po jego oddaniu nie wymagał przeprowadzania renowacji czy gruntownego remontu.

Jesteśmy dumni z wybudowanych przez siebie wcześniej budynków. Pragniemy poinformować, że budowa budynków usługowo-handlowych to nasza specjalność. Zawsze stosujemy w nich rozwiązania techniczne, które łączą w sobie zarówno estetykę, jak również wygodę codziennego użytkowania, co powoduje że klienci po zakończeniu przez nas prac są bardzo zadowoleni z wykonanego budynku i uzyskanego efektu końcowego. Dzięki nam mogą spokojnie zacząć eksploatować budynek, a nie martwić się jak poprawić niedociągnięcia.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wysłuchujemy się w to co ma nam do powiedzenia uwadze i co chce osiągnąć. Jesteśmy w stałym kontakcie, tak żeby klient wiedział, co się dzieje na jego budowie. Staramy się służyć radą i własnym doświadczeniem. Nasi specjaliści zawsze w pełni angażują się w realizację naszych projektów, tak aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a także wykonane rzetelnie i terminowo.