Remonty mieszkań

Wykonujemy remonty mieszkań, biur lub innych pomieszczeń. Jeśli właśnie teraz poszukują Państwo firmy, która wykona dla Was remont mieszkania to mają Państwo niepowtarzalną okazję zlecić prace profesjonalistom i specjalistom w tej dziedzinie. Fachowo i szybko wykonamy wszelkie prace niezbędne do zrobienia przy remoncie mieszkania.

Nasze doświadczenie gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści sprostają każdemu wyzwaniu i rzetelnie wykonają powierzoną im pracę. Określimy również termin realizacji naszego zlecenia od dnia zaczęcia, po dzień zakończenia.

Dlaczego lepiej wynająć firmę remontową, niż zająć się remontem osobiście?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest bardzo prosta – ekipa składająca się z samych profesjonalistów wykona usługi profesjonalnie i szybciej. Wszelkie sprawy techniczne możemy wykonać dużo sprawniej, niż przeciętna osoba nie mająca aż tyle doświadczenia w pracach remontowo-budowlanych. Często osoby zabierające się za remont mieszkania, a nie mające o tym odpowiedniego pojęcia, narobią swoimi działaniami więcej szkód, niż pożytku. Wiąże się to później z dodatkowymi kosztami, które trzeba ponieść aby opanować sytuację i wykonać prace remontowe zgodnie ze sztuką budowlaną. Dlatego zawsze lepiej zlecić takie prace konkretnej firmie z doświadczeniem, dzięki czemu wszystko będzie wykonane na najwyższym poziomie i w terminie.

Mieszkania w stanie deweloperskim czy mieszkania z rynku wtórnego nie robią dla nas większej różnicy. Możemy wyremontować dla Państwa każde mieszkanie. Po uzyskaniu niezbędnych informacji przygotowujemy dla Państwa kosztorys, w którym opisujemy dokładnie, co, gdzie i jak oraz za ile zostanie zrobione. Dzięki temu wiedzą Państwo za jakie usługi otrzymujemy wynagrodzenie, ile w przybliżeniu będą kosztować materiały budowlane i co zostanie przez nas wykonane. Jeśli klient będzie od nas wymagał bardziej dokładnych kosztorysów, takich jak dokładne zestawienia i wyliczenia kosztów np. materiałów budowlanych, to również możemy przygotować tego typu dokumenty. Dzięki temu, że klient otrzymuje całkowity obraz kosztów remontu mieszkania czy budynku wolnostojącego, może spokojnie zabezpieczyć odpowiednio wcześniej wszystkie środki, które są niezbędne do przeprowadzenia remontu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do wykonania Państwa remontu?

1. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wiedzą Państwo, że usługi jakie wykonamy będą na najwyższym poziomie.
2. Jesteśmy w stanie wykonać kompletne renowacje budynku, zaczynając od wyburzeń niektórych ścian czy innych spraw, których klient potrzebuje, po kompletne wykończenie budynku mieszkalnego.
3. Dzięki współpracy z firmą Kontenery Warszawa zapewniamy profesjonalne i szybkie uprzątnięcie wszelkich pozostałości po remoncie
4. Udzielamy gwarancji na swoje prace.
5. Wykorzystujemy materiały tylko najwyższej jakości i nowoczesne narzędzia, dzięki czemu jesteśmy niezawodni.
6. Rzetelnie i terminowo wykonujemy remonty mieszkań. Nie wykraczamy poza ustalony wcześniej budżet, ani nie odbiegamy z realizacją zlecenia od ustalonego terminu.